HAKKIMIZDA

cami kapısı


"TASARIM, ÜRETİM, UYGULAMA"


Uzun yıllar boyunca paslanmaz çelik sektöründe özgün tasarımlarını uygulamaya koymuş olan firmamız, cami kapısı sektöründe krom nikel paslanmaz kapıları ile tek başına varlığını sürdürmekte ve  patentli tasarımlarını sizlerin beğenisine sunmaktadır.

Türkiye de birçok ilde uygulamalarımız halkımızın beğenisini kazanmış ve yeni cami projeleri ve restorasyon işlerinde  referans kaynağımız olmuştur.

Camilerimizin özellikle dış kapılarında kullanılan ürünlerimiz  yağmur, kar ve  güneşe maruz kaldığında hiçbir şekilde  deformasyona uğramaz, boya bakım gerektirmez, çürümez ilk günkü gibi parlak ve yeni görünür.

Ağaç ve demirden yapılan kapılar zamanla çürümekte, deformasyona uğramakta özellikle kar suyu, güneş ve yağmur bu tür malzemeleri birkaç yıl içinde kullanılamaz hale getirmektedir. Her yıl maliyetli bakım gerektiren ağaç ve demir kapılar özellikle denize yakın olan illerimizde nemli hava şartlarına maruz kalan camilerimizde, zorlu kış şartları yaşayan orta anadolu ve doğu anadolu illerimizde artık yerini paslanmaz krom nikel çelikten imal ettiğimiz bu güzel ürünlere bırakmaktadır.

Tasarımlarımız klasik osmanlı, selçuklu mimarisine uygun  özgün tasarımlarımızdır bu sayede klasik mimari cami restorasyonlarında ve yeni cami projelerinde geçmişin dokusunu yeni teknoloji ile birleştirerek nesiller boyunca daima yepyeni ve parlak görünümü ile muhafaza edecektir.Saygılarımızla