KALİTE POLİTİKAMIZ

cami kapısı


– Cami kapısı üretiminde yıllarca en kaliteli malzemeyi kullanarak siz sayın halkımıza en iyi cami kapısı nı üretmeyi hedefledik, patentli özgün tasarımlarımız ile görünüm olarak klasik osmanlı ve selçuklu mimarisine uygun cami kapısı tasarımları ürettik. Ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunan, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, sürdürülebilir gelişmeyi yaşam şekli yapan, teknoloji ve kalite açısından sektöründe lider bir kuruluş olarak hedefimiz müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak cami kapıları ve hizmetleri en iyi çözüm ortağı olarak sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

– Yaptığımız cami kapıların kutsal mekanlarımızda asırlarca kullanılabilmesi ve gelecek nesillere aktarılabilmesi için en mukavemet esaslarına uygun olacak şekilde ürettik ve üretmeyi sürdüreceğiz.

– her yeni cami projesinde veya her yeni cami restorasyonunda yenilenmek istenen cami kapıları bizlerin bir sonraki projeler için birer referans olacağını daima aklımızda bulundurarak, müşterilerimizin daha önceki cami kapısı hizmeti verdiğimiz projelerden referans almalarını gururla tavsiye ederiz.

– cami kapılarımızı üretirken kullandığımız krom malzemeler sektöründe tanınmış bilinen malzeme tedarikçileri olup, gerektiğinde ürün sertifikaları temin edilip siz değerli müşterilerimize sunulabilir.

– Bu bağlamda amacımız bütün faaliyet sahalarında ve hizmet birimlerinde kalite bilincini sistematik ve düzenli bir şekilde sağlamak üzere Toplam Kalite Yönetimi’ni yaşam şekli olarak benimsemek ve gereklerini yerine getirmektir.